Recenze fotoobrazu SAAL-DIGITAL.CZ

Vidíte ho každý den

Je to obraz, který máte doma pověšený a každý den se na něj díváte. Dostal jsem další možnost, tentokrát vytvořit si vlastní obraz s vlastní fotografií, kterou jsem vyfotografoval. Mám opravdu hodně hezkých fotografií, ale vybrat jenom jednu, která bude zdobit můj pokoj, není lehký úkol. Nakonec se mi podařilo fotku vybrat a pokračoval jsem ve vybrání druhu fotoobrazu, díky aplikaci saal-designer.

Aplikaci jsem již znal díky tvorbě fotoknihy. Pro fotoobrazy je prostředí velice jednoduché. Zvolíte si druh plátna, já si zvolil Alu Dibond (3 mm silná hliníková deska - matná). V dalším kroku si zvolíte velikost, já zvolil 40x60 cm, a na jaký nástěnný držák chcete svůj obraz pověsit.


Obrázek 1: aplikace saal-digital

Když máte vše vybráno, tak další krok je vybrání fotografie, kterou chcete zhmotnit do vámi vybraného formátu. Jakmile je i tento krok za vámi, tak stačí vše zaplatit a vyplnit kam vám fotoobraz mají dovézt. Po zaplacení mi zásilka dorazila do dvou dnů (ve středu večer jsem zaplatil a v pátek jsem měl obraz před dveřmi).


Obrázek 2: můj fotoobraz

Jak hodnotím fotoobraz (Alu Dibond):
+ kvalitní tisk
+ pevná deska
+ příjemný povrch na dotyk 
+ nezanecháte otisky prstů
+ ostrost
+ vlastní fotografie (vzpomínka na celý život)
+ rychlé dodání (do dvou dnů)

- upevnění si musíte sami přilepit (standardní závěsný systém)
- cena